Práce u nás

Hledáš práci v mladém kolektivu ve firmě, kde se všichni znají a kde se příjemně pracuje? Pak máme nabídku právě pro tebe! Podívej se, jaké pozice máme právě vypsané a pokud se ti budou líbit, neváhej se nám ozvat! :-)

Na tyto pozice momentálně někoho hledáme:

Zákaznická podpora (Customer support)

Asistent prodeje (brigádně)

Pomocník do skladu

Zákaznická podpora pro Chefshop.cz

Chceš pracovat v mladém kolektivu? Jsi komunikativní a rád pracuješ s lidmi? Máš rád vaření a dobré jídlo? Pak hledáme právě tebe.
Popis pozice: Zákaznický servis, vyřizování reklamací a dotazů zákazníků, komunikace se skladem ohledně objednávek, komunikace s dopravci...
Hlavní pracovní úvazek nebo OSVČ, 28 - 32 000 Kč nástupní mzda.
Více informací zde:
Kde nás najdete?
Naše kanceláře jsou v Holešovicích, kousek od Vnitrobloku.

JAK TO U NÁS FUNGUJE?
➡️ V Chefparade pracujeme zodpovědně, kreativně a s nadšením přinést něco nového.
➡️ Jsme silná a stabilní společnost, která si svých zaměstnanců váží.
➡️ Máme rádi neformální atmosféru v kolektivu fajn lidí.

CO POŽADUJEME?
➡️ Zájem o vaření a jídlo
➡️ Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
➡️ Příjemné a asertivní vystupování
➡️ Proaktivní přístup
➡️ Výborné komunikační a organizační dovednosti

CO NABÍZÍME?
➡️ Práci na hlavní pracovní úvazek či OSVČ
➡️ Odpovídající mzdu 28 - 32 000 Kč
➡️ Až 40% slevy na produkty v našem obchodě
➡️ Otevřené pracovní prostředí
➡️ Kurzy vaření zdarma

Máš zájem?
Ozvi se nám na tomas@chefparade.cz a nebo 733 738 524, stav se na pohovor a když se ti u nás bude líbit, dohodneme se na spolupráci.

Asistent prodeje brigádně

Popis pozice: prodejni asistent, aktivní roznášení letákú po tržnici, asistence pri ochutnávkách v rámci Chefshopu, spolupráce při eventech.
Maximálně na 100 hodin / měsíčně za odpovídající mzdu, až 150 Kč / hod hrubého.

Naše prodejna sídli v Pražské tržnici, v hale č. 36 v Holešovicích.

➡️ Znalost a nadšení pro gastro/foodie prostředí
➡️ Zodpovědnost za provoz prodejny (čistota, doplnění zboží, komunikace se zákazníky)
➡️ Prodej, práce se zákazníkem
➡️ Dynamičnost, samostatnost a zapálení pro maloobchod

➡️ Max 100 hod / měsíčně
➡️ Odpovídající mzdu (do 150 Kč / hod hrubého)

Máš zájem?
Ozvi se nám na obchod@chefparade.cz a nebo 730 154 500, stav se na pohovor a když se ti u nás bude líbit, dohodneme se na spolupráci.

Hledáš práci ve skladu? Chceš si přivydělat? Pak už nemusíš hledat dál!.

Potřebujeme výpomoc do našeho skladu v Praze na Rajské zahradě zhruba na 50 hodin měsíčně s hodinovou mzdou až 150 Kč hrubého!

CO BUDE NÁPLNÍ PRÁCE?
➡️ Balení objednávek pro náš e-shop
➡️ Manipulace se zbožím
➡️ Naskladňování

➡️ Zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost... Všechny tyhle vlastnosti musí být samozřejmostí
➡️ Samostatnost. Nepotřebujeme lidi, kteří neumí pracovat sami

➡️ Přivýdělek zhruba na 50 hodin / měsíčně
➡️ Odpovídající mzdu (až 150 Kč / hod hrubého)

Máš zájem?
V případě zájmu nás kontaktuj na obchod@chefparade.cz a nebo 730 154 500, stav se na pohovor a když se ti u nás bude líbit, dohodneme se na spolupráci.